جهت پخش آثار خود در وب سایت بزرگ https://www.gratomic.ir و سایت ها، چنل ها و پیج ها بزرگ با آی دی تلگرام: @gratomicAdmin
 دانلود آهنگ ایان آسمون و زمین
00:00
×
× دانلود آهنگ ایان آسمون و زمین
 • Asemon O Zamin

 • Ian

 • Description:

  ایان آسمون و زمین

  دانلود آهنگ ایان آسمون و زمین


  Playlist
  • Asemon O Zamin

   Ian

   DOWNLOAD

   Lyric

   ×
   Asemon O Zamin
   x

   آسمون و میارم واست رو زمین
   میدونی فرق میکنی برام تو با‌خیلی ا
   بزار بگردم دور سرت
   چقدر رنگ جدید موهات بهت میاد
   من فقط دلم می‌خواد گوشی و برداریو
   همش تو بهم زنگ بزنی
   تو رفیق تنهاییامی اخه
   درمون دل تنگ منی
   روزایی که پر دلت از همه چی
   تو باید با خودم حرف بزنی

   نکنه بریو دور منو خط بکشی
   تو باید واسه من از همه دست بکشی
   من نگام نفسام همشون وصله تو
   نکنه از عشقم بهت خسته بشی


   مگه غیر اینه
   که‌تورو ببینم و دلم پر نزنه
   ببین من همونم که واسه دیدنت این‌در و اون در میزنه
   اگه تنگه دلم پر درد و دلم مگه دست منه

   نکنه بریو دور منو خط بکشی
   تو باید واسه من از همه دست بکشی
   من نگام نفسام همشون وصله تو
   نکنه از عشقم بهت خسته بشی

 • در صورتی که مالک این اثر هستید، و تمایل به حذف آن از وب سایت Gratomic دارید، کافیست درخواست خود را از طریق آی دی تلگرام @gratomicAdmin با پشتیبانی در میان بگذارید!
 • !

  راهنمای دانلود آهنگ

  کامپیوتر

  در صورتی که از کامیپوتر استفاده میکنید، با حرکت ماوس بر روی دانلود دو گزینه 320 و 128 نمایان میشود که با کلیک برهرکدام مرحله دانلود شروع میشود.

  نکته اول: اگر به صفحه ای رفتید که تنها اهنگ پلی میشود با کلیک راست در هر جای آن صفحه گزینه Save As را انتخاب کنید تا مراحل دانلود آغاز شود.

  نکته دوم: اگر از دانلود منجر استفاده میکنید میتوانید با موس بر روی دانلود رفته و با کلیک راست بر روی 320 یا 128 لینک قطعه را کپی و در دانلود منجر خود پیست نمایید تا مراحل دانلود آغاز شود.

  سیستم عامل اندروید

  بهترین راهکار برای دانلود هرچه بهتر اهنگ های منتشر شده در وب سایت https://www.gratomic.ir نصب اپلیکشن بسیار کار آمد و دقیق در زمینه دانلود با نام Advanced Download Manager است، همکاری ADM با مرورگرهای مختلف گوشی ستودنی است و با کلیک بر روی هر لینک دانلود و یا کپی‌کردن لینک، دانلود فایل آغاز می‌شود.

  سیستم عامل ios

  درios، مرورگرهایی مانند Safari، یا Chrome قابلیت دانلود فایل را ندارد و علاوه بر آن، اگر بر روی لینک دانلود آهنگی کلیک کنید تنها آن را پلی میکنند، با استفاده از اپلیکیشن Documents آهنگ یا ویدئو مورد نظر خود را به ‌راحتی دانلود نمایید؛ کافیست که لینک دانلود اهنگ را کپی وآن را وارد مرورگر Documents کرده تا پس از آن با پیغام دانلود مواجه شوید.

  Ian
  Asemon O Zamin
  ایان
  آسمون و زمین
  download new music download new music Ian Asemon O Zamin Ian Ian Asemon O Zamin آسمون و زمین ایان دانلود آهنگ آسمون و زمین از ایان دانلود آهنگ ایان آسمون و زمین دانلود آهنگ ایان به نام آسمون و زمین به همراه متن دانلود آهنگ جدید دانلود آهنگ جدید ایان دانلود آهنگ های ایان