جهت پخش آثار خود در وب سایت بزرگ https://www.gratomic.ir و سایت ها، چنل ها و پیج ها بزرگ با آی دی تلگرام: @gratomicAdmin
 دانلود آهنگ امیر فریدی کوچه
00:00
×
× دانلود آهنگ امیر فریدی کوچه
 • Koocheh

 • Amir Faridi

 • Description:

  امیر فریدی کوچه

  دانلود آهنگ امیر فریدی کوچه


  Playlist
  • Koocheh

   Amir Faridi

   DOWNLOAD

   Lyric

   ×
   Koocheh
   x

   مونده دلم کنج قفس

   رهایم ده ای هم نفس

   افتاده ام تو دام بلا

   برگ گلم نه خار و خس

   بگذار که بینم آسمان

   آن پهنه ی چتر جهان

   باز لب خندون ببینم

   رها شوم تو گلستان

   روزگارم این جور نبود

   مست بودم و حالیم نبود

   گل میگفتم گل میشنیدم

   دنیا برام یه کوچه بود

   ساحل و دریا میدیدم

   آواز مرغان میشنیدم

   هرگز پریشان نبودم

   با همه کس جور بودم

   چه گویم از جور زمان

   بادی وزید شد خزان

   برگ گلم به تاراج رفت

   مرغی شدم خسته ز جان

   چون صیدی افتادم به دام

   از بس که خام بودم و رام

   سرنوشتم این جوری بود

   خود کامه افتادم ز بام

   رهایم ده از این قفس

   تا بشم با تو هم نفس

   از گذشته ام هیچ مپرس

   نه از برگ و نه خار و خس

 • در صورتی که مالک این اثر هستید، و تمایل به حذف آن از وب سایت Gratomic دارید، کافیست درخواست خود را از طریق آی دی تلگرام @gratomicAdmin با پشتیبانی در میان بگذارید!
 • !

  راهنمای دانلود آهنگ

  کامپیوتر

  در صورتی که از کامیپوتر استفاده میکنید، با حرکت ماوس بر روی دانلود دو گزینه 320 و 128 نمایان میشود که با کلیک برهرکدام مرحله دانلود شروع میشود.

  نکته اول: اگر به صفحه ای رفتید که تنها اهنگ پلی میشود با کلیک راست در هر جای آن صفحه گزینه Save As را انتخاب کنید تا مراحل دانلود آغاز شود.

  نکته دوم: اگر از دانلود منجر استفاده میکنید میتوانید با موس بر روی دانلود رفته و با کلیک راست بر روی 320 یا 128 لینک قطعه را کپی و در دانلود منجر خود پیست نمایید تا مراحل دانلود آغاز شود.

  سیستم عامل اندروید

  بهترین راهکار برای دانلود هرچه بهتر اهنگ های منتشر شده در وب سایت https://www.gratomic.ir نصب اپلیکشن بسیار کار آمد و دقیق در زمینه دانلود با نام Advanced Download Manager است، همکاری ADM با مرورگرهای مختلف گوشی ستودنی است و با کلیک بر روی هر لینک دانلود و یا کپی‌کردن لینک، دانلود فایل آغاز می‌شود.

  سیستم عامل ios

  درios، مرورگرهایی مانند Safari، یا Chrome قابلیت دانلود فایل را ندارد و علاوه بر آن، اگر بر روی لینک دانلود آهنگی کلیک کنید تنها آن را پلی میکنند، با استفاده از اپلیکیشن Documents آهنگ یا ویدئو مورد نظر خود را به ‌راحتی دانلود نمایید؛ کافیست که لینک دانلود اهنگ را کپی وآن را وارد مرورگر Documents کرده تا پس از آن با پیغام دانلود مواجه شوید.

  Amir Faridi
  Koocheh
  امیر فریدی
  کوچه
  Amir Faridi Amir Faridi Koocheh download new music download new music Amir Faridi Koocheh امیر فریدی دانلود آهنگ امیر فریدی به نام کوچه به همراه متن دانلود آهنگ امیر فریدی کوچه دانلود آهنگ جدید دانلود آهنگ جدید امیر فریدی دانلود آهنگ کوچه از امیر فریدی دانلود آهنگ های امیر فریدی کوچه