جهت پخش آثار خود در وب سایت بزرگ https://www.gratomic.ir و سایت ها، چنل ها و پیج ها بزرگ با آی دی تلگرام: @gratomicAdmin
 دانلود آهنگ امیر فرجام پای ثابتی اجرای زنده
00:00
×
× دانلود آهنگ امیر فرجام پای ثابتی اجرای زنده
 • Paye Sabeti Unplugged

 • Amir Farjam

 • Description:

  امیر فرجام پای ثابتی اجرای زنده

  دانلود آهنگ امیر فرجام پای ثابتی اجرای زنده


 • در صورتی که مالک این اثر هستید، و تمایل به حذف آن از وب سایت Gratomic دارید، کافیست درخواست خود را از طریق آی دی تلگرام @gratomicAdmin با پشتیبانی در میان بگذارید!
 • !

  راهنمای دانلود آهنگ

  کامپیوتر

  در صورتی که از کامیپوتر استفاده میکنید، با حرکت ماوس بر روی دانلود دو گزینه 320 و 128 نمایان میشود که با کلیک برهرکدام مرحله دانلود شروع میشود.

  نکته اول: اگر به صفحه ای رفتید که تنها اهنگ پلی میشود با کلیک راست در هر جای آن صفحه گزینه Save As را انتخاب کنید تا مراحل دانلود آغاز شود.

  نکته دوم: اگر از دانلود منجر استفاده میکنید میتوانید با موس بر روی دانلود رفته و با کلیک راست بر روی 320 یا 128 لینک قطعه را کپی و در دانلود منجر خود پیست نمایید تا مراحل دانلود آغاز شود.

  سیستم عامل اندروید

  بهترین راهکار برای دانلود هرچه بهتر اهنگ های منتشر شده در وب سایت https://www.gratomic.ir نصب اپلیکشن بسیار کار آمد و دقیق در زمینه دانلود با نام Advanced Download Manager است، همکاری ADM با مرورگرهای مختلف گوشی ستودنی است و با کلیک بر روی هر لینک دانلود و یا کپی‌کردن لینک، دانلود فایل آغاز می‌شود.

  سیستم عامل ios

  درios، مرورگرهایی مانند Safari، یا Chrome قابلیت دانلود فایل را ندارد و علاوه بر آن، اگر بر روی لینک دانلود آهنگی کلیک کنید تنها آن را پلی میکنند، با استفاده از اپلیکیشن Documents آهنگ یا ویدئو مورد نظر خود را به ‌راحتی دانلود نمایید؛ کافیست که لینک دانلود اهنگ را کپی وآن را وارد مرورگر Documents کرده تا پس از آن با پیغام دانلود مواجه شوید.

  Amir Farjam
  Paye Sabeti Unplugged
  امیر فرجام
  پای ثابتی اجرای زنده
  Amir Farjam Amir Farjam Paye Sabeti Unplugged download new music download new music Amir Farjam Paye Sabeti Unplugged امیر فرجام پای ثابتی اجرای زنده دانلود آهنگ امیر فرجام به نام پای ثابتی اجرای زنده به همراه متن دانلود آهنگ امیر فرجام پای ثابتی اجرای زنده دانلود آهنگ پای ثابتی اجرای زنده از امیر فرجام دانلود آهنگ جدید دانلود آهنگ جدید امیر فرجام دانلود آهنگ های امیر فرجام