جهت پخش آثار خود در وب سایت بزرگ https://www.gratomic.ir و سایت ها، چنل ها و پیج ها بزرگ با آی دی تلگرام: @gratomicAdmin
 دانلود آهنگ امیر امیری و پوریا امیری گاهی خنده گاهی گریه
00:00
×
× دانلود آهنگ امیر امیری و پوریا امیری گاهی خنده گاهی گریه
 • Gaahi Khandeh Gaahi Geryeh ft Pooriya Amiri

 • Amir Amiri

 • Description:

  امیر امیری و پوریا امیری گاهی خنده گاهی گریه

  دانلود آهنگ امیر امیری و پوریا امیری گاهی خنده گاهی گریه


 • در صورتی که مالک این اثر هستید، و تمایل به حذف آن از وب سایت Gratomic دارید، کافیست درخواست خود را از طریق آی دی تلگرام @gratomicAdmin با پشتیبانی در میان بگذارید!
 • !

  راهنمای دانلود آهنگ

  کامپیوتر

  در صورتی که از کامیپوتر استفاده میکنید، با حرکت ماوس بر روی دانلود دو گزینه 320 و 128 نمایان میشود که با کلیک برهرکدام مرحله دانلود شروع میشود.

  نکته اول: اگر به صفحه ای رفتید که تنها اهنگ پلی میشود با کلیک راست در هر جای آن صفحه گزینه Save As را انتخاب کنید تا مراحل دانلود آغاز شود.

  نکته دوم: اگر از دانلود منجر استفاده میکنید میتوانید با موس بر روی دانلود رفته و با کلیک راست بر روی 320 یا 128 لینک قطعه را کپی و در دانلود منجر خود پیست نمایید تا مراحل دانلود آغاز شود.

  سیستم عامل اندروید

  بهترین راهکار برای دانلود هرچه بهتر اهنگ های منتشر شده در وب سایت https://www.gratomic.ir نصب اپلیکشن بسیار کار آمد و دقیق در زمینه دانلود با نام Advanced Download Manager است، همکاری ADM با مرورگرهای مختلف گوشی ستودنی است و با کلیک بر روی هر لینک دانلود و یا کپی‌کردن لینک، دانلود فایل آغاز می‌شود.

  سیستم عامل ios

  درios، مرورگرهایی مانند Safari، یا Chrome قابلیت دانلود فایل را ندارد و علاوه بر آن، اگر بر روی لینک دانلود آهنگی کلیک کنید تنها آن را پلی میکنند، با استفاده از اپلیکیشن Documents آهنگ یا ویدئو مورد نظر خود را به ‌راحتی دانلود نمایید؛ کافیست که لینک دانلود اهنگ را کپی وآن را وارد مرورگر Documents کرده تا پس از آن با پیغام دانلود مواجه شوید.

  More Track
  Amir Amiri
  Gaahi Khandeh Gaahi Geryeh ft Pooriya Amiri
  امیر امیری و پوریا امیری
  گاهی خنده گاهی گریه
  Amir Amiri Amir Amiri Gaahi Khandeh Gaahi Geryeh ft Pooriya Amiri download new music download new music Amir Amiri Gaahi Khandeh Gaahi Geryeh ft Pooriya Amiri امیر امیری و پوریا امیری دانلود آهنگ امیر امیری و پوریا امیری به نام سالار خوبان به همراه متن دانلود آهنگ امیر امیری و پوریا امیری گاهی خنده گاهی گریه دانلود آهنگ جدید دانلود آهنگ جدید امیر امیری و پوریا امیری دانلود آهنگ گاهی خنده گاهی گریه از امیر امیری و پوریا امیری دانلود آهنگ های امیر امیری و پوریا امیری گاهی خنده گاهی گریه