جهت پخش آثار خود در وب سایت بزرگ https://www.gratomic.ir و سایت ها، چنل ها و پیج ها بزرگ با آی دی تلگرام: @gratomicAdmin
 دانلود آهنگ امیر امیری نجیب
00:00
×
× دانلود آهنگ امیر امیری نجیب
 • Najib

 • Amir Amiri

 • Description:

  امیر امیری نجیب

  دانلود آهنگ امیر امیری نجیب


  Playlist
  • Najib

   Amir Amiri

   DOWNLOAD

   Lyric

   ×
   Najib
   x

   چرا پنهون شدیم از هم؟
   چرا گریون می شیم از غم؟
   غمی که از خودمونه
   ماها رو میگیره از هم
   ماهمه مرهم دردیم
   پس چرا اینهمه سردیم؟
   اگه زن یا اگه مَردیم
   واسه دردامون چه کردیم؟
   دنیا که میدون جنگ نیست
   دل آدم که یه سنگ نیست
   ما همه از یه سرشتیم
   اگه خوبیم یا که زشتیم
   آدمایی که نجیبن
   این روزا خیلی غریبن
   از محبت تووی دنیا
   یه جورایی بی نصیبن
   نجیبن .خیلی غریبن
   از محبت تووی دنیا بی نصیبن
   مثل بارون بهاره
   اون دلی که بیقراره
   دلی که عاشق نباشه
   یه کویره شوره‌زاره
   ما همه از یه سرشتیم
   توو مسیره سرنوشتیم
   درد تو درد منم هست
   اگه خوندیم یا نوشتیم

 • در صورتی که مالک این اثر هستید، و تمایل به حذف آن از وب سایت Gratomic دارید، کافیست درخواست خود را از طریق آی دی تلگرام @gratomicAdmin با پشتیبانی در میان بگذارید!
 • !

  راهنمای دانلود آهنگ

  کامپیوتر

  در صورتی که از کامیپوتر استفاده میکنید، با حرکت ماوس بر روی دانلود دو گزینه 320 و 128 نمایان میشود که با کلیک برهرکدام مرحله دانلود شروع میشود.

  نکته اول: اگر به صفحه ای رفتید که تنها اهنگ پلی میشود با کلیک راست در هر جای آن صفحه گزینه Save As را انتخاب کنید تا مراحل دانلود آغاز شود.

  نکته دوم: اگر از دانلود منجر استفاده میکنید میتوانید با موس بر روی دانلود رفته و با کلیک راست بر روی 320 یا 128 لینک قطعه را کپی و در دانلود منجر خود پیست نمایید تا مراحل دانلود آغاز شود.

  سیستم عامل اندروید

  بهترین راهکار برای دانلود هرچه بهتر اهنگ های منتشر شده در وب سایت https://www.gratomic.ir نصب اپلیکشن بسیار کار آمد و دقیق در زمینه دانلود با نام Advanced Download Manager است، همکاری ADM با مرورگرهای مختلف گوشی ستودنی است و با کلیک بر روی هر لینک دانلود و یا کپی‌کردن لینک، دانلود فایل آغاز می‌شود.

  سیستم عامل ios

  درios، مرورگرهایی مانند Safari، یا Chrome قابلیت دانلود فایل را ندارد و علاوه بر آن، اگر بر روی لینک دانلود آهنگی کلیک کنید تنها آن را پلی میکنند، با استفاده از اپلیکیشن Documents آهنگ یا ویدئو مورد نظر خود را به ‌راحتی دانلود نمایید؛ کافیست که لینک دانلود اهنگ را کپی وآن را وارد مرورگر Documents کرده تا پس از آن با پیغام دانلود مواجه شوید.

  More Track
  Amir Amiri
  Najib
  امیر امیری
  نجیب
  Amir Amiri Amir Amiri Najib download new music download new music Amir Amiri Najib امیر امیری دانلود آهنگ امیر امیری به نام نجیب به همراه متن دانلود آهنگ امیر امیری نجیب دانلود آهنگ جدید دانلود آهنگ جدید امیر امیری دانلود آهنگ نجیب از امیر امیری دانلود آهنگ های امیر امیری نجیب