جهت پخش آثار خود در وب سایت بزرگ https://www.gratomic.ir و سایت ها، چنل ها و پیج ها بزرگ با آی دی تلگرام: @gratomicAdmin
 دانلود آهنگ امیر امیری آسمان
00:00
×
× دانلود آهنگ امیر امیری آسمان
 • Aseman

 • Amir Amiri

 • Description:

  امیر امیری آسمان

  دانلود آهنگ امیر امیری آسمان


  Playlist
  • Aseman

   Amir Amiri

   DOWNLOAD

   Lyric

   ×
   Aseman
   x

   آسمان آسمان خسته شد دل من
   از تو جز غم دل شد چه حاصل من
   آسمان بر دلم سنگ غم زده ای
   سرنوشت مرا رنگ غم زده ای
   در شبان سیاه من کو چراغ ستاره ای
   کو نگاهی که در دلم برفروزد شراره ای
   من غروب خزانم غم نشسته به جانم
   قصه نامرادی ام خالی از شور و شادی ام
   آسمان آسمان خسته شد دل من
   از تو جز غم دل شد چه حاصل من
   آسمان بر دلم سنگ غم زده ای
   سرنوشت مرا رنگ غم زده ای

 • در صورتی که مالک این اثر هستید، و تمایل به حذف آن از وب سایت Gratomic دارید، کافیست درخواست خود را از طریق آی دی تلگرام @gratomicAdmin با پشتیبانی در میان بگذارید!
 • !

  راهنمای دانلود آهنگ

  کامپیوتر

  در صورتی که از کامیپوتر استفاده میکنید، با حرکت ماوس بر روی دانلود دو گزینه 320 و 128 نمایان میشود که با کلیک برهرکدام مرحله دانلود شروع میشود.

  نکته اول: اگر به صفحه ای رفتید که تنها اهنگ پلی میشود با کلیک راست در هر جای آن صفحه گزینه Save As را انتخاب کنید تا مراحل دانلود آغاز شود.

  نکته دوم: اگر از دانلود منجر استفاده میکنید میتوانید با موس بر روی دانلود رفته و با کلیک راست بر روی 320 یا 128 لینک قطعه را کپی و در دانلود منجر خود پیست نمایید تا مراحل دانلود آغاز شود.

  سیستم عامل اندروید

  بهترین راهکار برای دانلود هرچه بهتر اهنگ های منتشر شده در وب سایت https://www.gratomic.ir نصب اپلیکشن بسیار کار آمد و دقیق در زمینه دانلود با نام Advanced Download Manager است، همکاری ADM با مرورگرهای مختلف گوشی ستودنی است و با کلیک بر روی هر لینک دانلود و یا کپی‌کردن لینک، دانلود فایل آغاز می‌شود.

  سیستم عامل ios

  درios، مرورگرهایی مانند Safari، یا Chrome قابلیت دانلود فایل را ندارد و علاوه بر آن، اگر بر روی لینک دانلود آهنگی کلیک کنید تنها آن را پلی میکنند، با استفاده از اپلیکیشن Documents آهنگ یا ویدئو مورد نظر خود را به ‌راحتی دانلود نمایید؛ کافیست که لینک دانلود اهنگ را کپی وآن را وارد مرورگر Documents کرده تا پس از آن با پیغام دانلود مواجه شوید.

  More Track
  Amir Amiri
  Aseman
  امیر امیری
  آسمان
  Amir Amiri Amir Amiri Aseman download new music download new music Amir Amiri Aseman آسمان امیر امیری دانلود آهنگ آسمان از امیر امیری دانلود آهنگ امیر امیری آسمان دانلود آهنگ امیر امیری به نام آسمان به همراه متن دانلود آهنگ جدید دانلود آهنگ جدید امیر امیری دانلود آهنگ های امیر امیری