جهت پخش آثار خود در وب سایت بزرگ https://www.gratomic.ir و سایت ها، چنل ها و پیج ها بزرگ با آی دی تلگرام: @gratomicAdmin
 دانلود آهنگ الیاس نعیمی راد تقدیر
00:00
×
× دانلود آهنگ الیاس نعیمی راد تقدیر
Description:

الیاس نعیمی راد تقدیر

دانلود آهنگ الیاس نعیمی راد تقدیر


Playlist
 • Taghdir

  Elyas Naeimi Rad

  DOWNLOAD

  Lyric

  ×
  Taghdir
  x

  تقدیر

  با خاطراتت دارم‌ میشم پیر
  مثل پرستو تو دست تقدیر
  باز آرزوی پرواز با تو
  یادم‌ میاره لحن صداتو

  این مجنون، چه ها که نکرده
  این سینه، بی تو پرِ درده
  مزد من، این نگاه سرده  چشم شور هرکی بوده زد به عشق ما دوتا
  میبره هرچی که بوده باز ما رو تا ناکجا...(۲ بار)
  شاید واسه تو فرقی نداره
  تنها هرکجا باشم

  میرم از اینجا تو باش همینجا
  دیگه برنمیگردم...

  این مجنون، چه ها که نکرده
  این سینه، بی تو پرِ درده
  مزد من،  این نگاه سرده  چشم شور هرکی بوده زد به عشق ما دوتا
  میبره هرچی که بوده باز ما رو تا ناکجا...

 • در صورتی که مالک این اثر هستید، و تمایل به حذف آن از وب سایت Gratomic دارید، کافیست درخواست خود را از طریق آی دی تلگرام @gratomicAdmin با پشتیبانی در میان بگذارید!
 • !

  راهنمای دانلود آهنگ

  کامپیوتر

  در صورتی که از کامیپوتر استفاده میکنید، با حرکت ماوس بر روی دانلود دو گزینه 320 و 128 نمایان میشود که با کلیک برهرکدام مرحله دانلود شروع میشود.

  نکته اول: اگر به صفحه ای رفتید که تنها اهنگ پلی میشود با کلیک راست در هر جای آن صفحه گزینه Save As را انتخاب کنید تا مراحل دانلود آغاز شود.

  نکته دوم: اگر از دانلود منجر استفاده میکنید میتوانید با موس بر روی دانلود رفته و با کلیک راست بر روی 320 یا 128 لینک قطعه را کپی و در دانلود منجر خود پیست نمایید تا مراحل دانلود آغاز شود.

  سیستم عامل اندروید

  بهترین راهکار برای دانلود هرچه بهتر اهنگ های منتشر شده در وب سایت https://www.gratomic.ir نصب اپلیکشن بسیار کار آمد و دقیق در زمینه دانلود با نام Advanced Download Manager است، همکاری ADM با مرورگرهای مختلف گوشی ستودنی است و با کلیک بر روی هر لینک دانلود و یا کپی‌کردن لینک، دانلود فایل آغاز می‌شود.

  سیستم عامل ios

  درios، مرورگرهایی مانند Safari، یا Chrome قابلیت دانلود فایل را ندارد و علاوه بر آن، اگر بر روی لینک دانلود آهنگی کلیک کنید تنها آن را پلی میکنند، با استفاده از اپلیکیشن Documents آهنگ یا ویدئو مورد نظر خود را به ‌راحتی دانلود نمایید؛ کافیست که لینک دانلود اهنگ را کپی وآن را وارد مرورگر Documents کرده تا پس از آن با پیغام دانلود مواجه شوید.

  Elyas Naeimi Rad
  Taghdir
  الیاس نعیمی راد
  تقدیر
  download new music download new music Elyas Naeimi Rad Taghdir Elyas Naeimi Rad Elyas Naeimi Rad Taghdir الیاس نعیمی راد الیاس نیمی راد تقدیر دانلود آهنگ الیاس نعیمی راد به نام تقدیر به همراه متن دانلود آهنگ الیاس نعیمی راد تقدیر دانلود آهنگ الیاس نیمی راد به نام تقدیر به همراه متن دانلود آهنگ الیاس نیمی راد تقدیر دانلود آهنگ تقدیر از الیاس نعیمی راد دانلود آهنگ تقدیر از الیاس نیمی راد دانلود آهنگ جدید دانلود آهنگ جدید الیاس نعیمی راد دانلود آهنگ جدید الیاس نیمی راد دانلود آهنگ های الیاس نعیمی راد دانلود آهنگ های الیاس نیمی راد