جهت پخش آثار خود در وب سایت بزرگ https://www.gratomic.ir و سایت ها، چنل ها و پیج ها بزرگ با آی دی تلگرام: @gratomicAdmin
 دانلود آهنگ احمد ماهیان تنهاییام
00:00
×
× دانلود آهنگ احمد ماهیان تنهاییام
 • Tanhayiam

 • Ahmad Mahian

 • Description:

  احمد ماهیان تنهاییام

  دانلود آهنگ احمد ماهیان تنهاییام


  Playlist
  • Tanhayiam

   Ahmad Mahian

   DOWNLOAD

   Lyric

   ×
   Tanhayiam
   x

   قدم قدم , قدم زدم تو کوچه ها
   یکم یکم , بهم زدم , با آدما
   تنها شدم تنها تر از هر آدمی
   با بغضی که آروم نمیگیره دمی
   با تنهاییام زدم به خیابونا
   تموم شهر و گشتم زیر بارونا
   حال بدم رو کسی نفهمید جز آسمونا
   اشکام چکید کسی ندید تو این شبا
   غبار غم گرفت دلم از این هوا
   تنها شدم تنها تر از هر آدمی
   با بغضی که آروم نمیگیره دمی
   با تنهاییام زدم به خیابونا
   تموم شهر و گشتم زیر بارونا
   حال بدم رو کسی نفهمید جز آسمونا

 • در صورتی که مالک این اثر هستید، و تمایل به حذف آن از وب سایت Gratomic دارید، کافیست درخواست خود را از طریق آی دی تلگرام @gratomicAdmin با پشتیبانی در میان بگذارید!
 • !

  راهنمای دانلود آهنگ

  کامپیوتر

  در صورتی که از کامیپوتر استفاده میکنید، با حرکت ماوس بر روی دانلود دو گزینه 320 و 128 نمایان میشود که با کلیک برهرکدام مرحله دانلود شروع میشود.

  نکته اول: اگر به صفحه ای رفتید که تنها اهنگ پلی میشود با کلیک راست در هر جای آن صفحه گزینه Save As را انتخاب کنید تا مراحل دانلود آغاز شود.

  نکته دوم: اگر از دانلود منجر استفاده میکنید میتوانید با موس بر روی دانلود رفته و با کلیک راست بر روی 320 یا 128 لینک قطعه را کپی و در دانلود منجر خود پیست نمایید تا مراحل دانلود آغاز شود.

  سیستم عامل اندروید

  بهترین راهکار برای دانلود هرچه بهتر اهنگ های منتشر شده در وب سایت https://www.gratomic.ir نصب اپلیکشن بسیار کار آمد و دقیق در زمینه دانلود با نام Advanced Download Manager است، همکاری ADM با مرورگرهای مختلف گوشی ستودنی است و با کلیک بر روی هر لینک دانلود و یا کپی‌کردن لینک، دانلود فایل آغاز می‌شود.

  سیستم عامل ios

  درios، مرورگرهایی مانند Safari، یا Chrome قابلیت دانلود فایل را ندارد و علاوه بر آن، اگر بر روی لینک دانلود آهنگی کلیک کنید تنها آن را پلی میکنند، با استفاده از اپلیکیشن Documents آهنگ یا ویدئو مورد نظر خود را به ‌راحتی دانلود نمایید؛ کافیست که لینک دانلود اهنگ را کپی وآن را وارد مرورگر Documents کرده تا پس از آن با پیغام دانلود مواجه شوید.

  Ahmad Mahian
  Tanhayiam
  احمد ماهیان
  تنهاییام
  Ahmad Mahian Ahmad Mahian Tanhayiam download new music download new music Ahmad Mahian Tanhayiam احمد ماهیان تنهاییام دانلود آهنگ احمد ماهیان به نام تنهاییام به همراه متن دانلود آهنگ احمد ماهیان تنهاییام دانلود آهنگ تنهاییام از احمد ماهیان دانلود آهنگ جدید دانلود آهنگ جدید احمد ماهیان دانلود آهنگ های احمد ماهیان