جهت پخش آثار خود در وب سایت بزرگ https://www.gratomic.ir و سایت ها، چنل ها و پیج ها بزرگ با آی دی تلگرام: @gratomicAdmin
 دانلود آهنگ آکو آزاد پروانه ها
00:00
×
× دانلود آهنگ آکو آزاد پروانه ها
 • Parvaneha

 • Ako Azad

 • Description:

  آکو آزاد پروانه ها

  دانلود آهنگ آکو آزاد پروانه ها


  Playlist
  • Parvaneha

   Ako Azad

   DOWNLOAD

   Lyric

   ×
   Parvaneha
   x

   حرف جدیدی نیست
   تو منو نفهمیدی
   من تا مرگ میرقصم
   تو از زندگی ترسیدی
   تردیدی نیست
   راه ما جداس
   راه گریزی نیست
   این بغض پروانس
   که بال میشه میره
   تا بهار دور دست
   رفتن تنها راهه
   هر دوتای ماس
   از قله‌ی ترس
   تا دره‌ی تنهایی
   زخمایی که سهمم بود
   همسفرم هستن
   نبودن تو
   مرز عبور از خودمه
   دیروزا رو میبازم
   با هر قدم از رفتن
   رو لبهای سرخ افق
   نبض راه نرفته‌ی من
   میگه امیدی نیست
   به گذشته‌ای که پاشیده
   چون تنهاتر از دیوونه‌ها
   پروانه‌هان

 • در صورتی که مالک این اثر هستید، و تمایل به حذف آن از وب سایت Gratomic دارید، کافیست درخواست خود را از طریق آی دی تلگرام @gratomicAdmin با پشتیبانی در میان بگذارید!
 • !

  راهنمای دانلود آهنگ

  کامپیوتر

  در صورتی که از کامیپوتر استفاده میکنید، با حرکت ماوس بر روی دانلود دو گزینه 320 و 128 نمایان میشود که با کلیک برهرکدام مرحله دانلود شروع میشود.

  نکته اول: اگر به صفحه ای رفتید که تنها اهنگ پلی میشود با کلیک راست در هر جای آن صفحه گزینه Save As را انتخاب کنید تا مراحل دانلود آغاز شود.

  نکته دوم: اگر از دانلود منجر استفاده میکنید میتوانید با موس بر روی دانلود رفته و با کلیک راست بر روی 320 یا 128 لینک قطعه را کپی و در دانلود منجر خود پیست نمایید تا مراحل دانلود آغاز شود.

  سیستم عامل اندروید

  بهترین راهکار برای دانلود هرچه بهتر اهنگ های منتشر شده در وب سایت https://www.gratomic.ir نصب اپلیکشن بسیار کار آمد و دقیق در زمینه دانلود با نام Advanced Download Manager است، همکاری ADM با مرورگرهای مختلف گوشی ستودنی است و با کلیک بر روی هر لینک دانلود و یا کپی‌کردن لینک، دانلود فایل آغاز می‌شود.

  سیستم عامل ios

  درios، مرورگرهایی مانند Safari، یا Chrome قابلیت دانلود فایل را ندارد و علاوه بر آن، اگر بر روی لینک دانلود آهنگی کلیک کنید تنها آن را پلی میکنند، با استفاده از اپلیکیشن Documents آهنگ یا ویدئو مورد نظر خود را به ‌راحتی دانلود نمایید؛ کافیست که لینک دانلود اهنگ را کپی وآن را وارد مرورگر Documents کرده تا پس از آن با پیغام دانلود مواجه شوید.

  Ako Azad
  Parvaneha
  آکو آزاد
  پروانه ها
  Ako Azad Ako Azad Parvaneha download new music download new music Ako Azad Parvaneha آکو آزاد پروانه ها دانلود آهنگ آکو آزاد به نام پروانه ها به همراه متن دانلود آهنگ آکو آزاد پروانه ها دانلود آهنگ پروانه ها از آکو آزاد دانلود آهنگ جدید دانلود آهنگ جدید آکو آزاد دانلود آهنگ های آکو آزاد