جهت پخش آثار خود در وب سایت بزرگ https://www.gratomic.ir و سایت ها، چنل ها و پیج ها بزرگ با آی دی تلگرام: @gratomicAdmin
 دانلود آهنگ آرشا رادین حوری
00:00
×
× دانلود آهنگ آرشا رادین حوری
 • Hoori

 • Arsha Radin

 • Description:

  آرشا رادین حوری

  دانلود آهنگ آرشا رادین حوری


  Playlist
  • Hoori

   Arsha Radin

   DOWNLOAD

   Lyric

   ×
   Hoori
   x

   هرکی‌بره تو باید باشی پهلوی من
   سلامتى چشای نازت نباشه غم
   صبر میکنم
   جزتو هرکیو رد میکنم
   حوریه خوشگل قلب من
   باش تا با تو بگذر عمر من
   نزدیک تری از خودم تو به من
   خودتو نگیر ازم نباشی مردم
   از هرکی جز تو بازى خوردم
   تو باش که بودنت قشنگه
   یه من یه تو یه دل که تنگه
   تو‌ آسمون دلم من یه ستاره دارم
   تو سیاه ترین شبام با تو باشم خوب میشه حالم
   باتو قلبه پر میشه تو تیکیه کامل منی
   به گوشم رسیده به همه میگی‌ عاشق منی
   حوریه خوشگل قلب من
   باش تا با تو بگذر عمر من
   نزدیک تری از خودم تو به من
   خودتو نگیر ازم نباشی مردم
   از هرکی جز تو بازى خوردم
   تو باش که بودنت قشنگه
   یه من یه تو یه دل که تنگه

 • در صورتی که مالک این اثر هستید، و تمایل به حذف آن از وب سایت Gratomic دارید، کافیست درخواست خود را از طریق آی دی تلگرام @gratomicAdmin با پشتیبانی در میان بگذارید!
 • !

  راهنمای دانلود آهنگ

  کامپیوتر

  در صورتی که از کامیپوتر استفاده میکنید، با حرکت ماوس بر روی دانلود دو گزینه 320 و 128 نمایان میشود که با کلیک برهرکدام مرحله دانلود شروع میشود.

  نکته اول: اگر به صفحه ای رفتید که تنها اهنگ پلی میشود با کلیک راست در هر جای آن صفحه گزینه Save As را انتخاب کنید تا مراحل دانلود آغاز شود.

  نکته دوم: اگر از دانلود منجر استفاده میکنید میتوانید با موس بر روی دانلود رفته و با کلیک راست بر روی 320 یا 128 لینک قطعه را کپی و در دانلود منجر خود پیست نمایید تا مراحل دانلود آغاز شود.

  سیستم عامل اندروید

  بهترین راهکار برای دانلود هرچه بهتر اهنگ های منتشر شده در وب سایت https://www.gratomic.ir نصب اپلیکشن بسیار کار آمد و دقیق در زمینه دانلود با نام Advanced Download Manager است، همکاری ADM با مرورگرهای مختلف گوشی ستودنی است و با کلیک بر روی هر لینک دانلود و یا کپی‌کردن لینک، دانلود فایل آغاز می‌شود.

  سیستم عامل ios

  درios، مرورگرهایی مانند Safari، یا Chrome قابلیت دانلود فایل را ندارد و علاوه بر آن، اگر بر روی لینک دانلود آهنگی کلیک کنید تنها آن را پلی میکنند، با استفاده از اپلیکیشن Documents آهنگ یا ویدئو مورد نظر خود را به ‌راحتی دانلود نمایید؛ کافیست که لینک دانلود اهنگ را کپی وآن را وارد مرورگر Documents کرده تا پس از آن با پیغام دانلود مواجه شوید.

  Arsha Radin
  Hoori
  آرشا رادین
  حوری
  Arsha Radin Arsha Radin Hoori download new music download new music Arsha Radin Hoori آرشا رادین حوری دانلود آهنگ آرشا رادین به نام حوری به همراه متن دانلود آهنگ آرشا رادین حوری دانلود آهنگ جدید دانلود آهنگ جدید آرشا رادین دانلود آهنگ حوری از آرشا رادین دانلود آهنگ های آرشا رادین